Česky English Deutsch Holandsky

Ing. Martin Chadim

588 52  Horní Dubenky 33
Mob.: +420 724 374 167
E-mail: info@chadimmlyn.cz

MENU

Novinky e-mailem

Máte-li zájem o zasílání bulletinu, vyplňte Vaši e-mailovou adresu a v dalším kroku si nastavte o co máte zájem. Později se můžete kdykoliv odhlásit.

*E-mail:
 Tento projekt vznikl za finanční podpory
kraje Vysočina

Fond Vysočiny


Úvod

 

Vítejte na oficiálních stránkách Chadimova mlýna. Rod Chadimů je na mlýně již od roku 1644, kdy jej jako mlynářskou usedlost koupil Matěj Chadim za 510 kop.

Dnes jsme rodinná ekofarma. Nabízíme Vám prohlídku mlynářského muzea, které je v původní mlýnici. Ubytování v pokojích, kde dříve spávala mlynářská chasa nebo nocování v kempu. V občerstvení si můžete domluvit i snídaně pro ubytované. Na recepci prodáváme suvenýry na památku. Občerstvení, muzeum a kemp jsou denně otevřené přes léto. na jaře a na podzim pouze víkendy.

Klidné prostředí, lesy kolem nás a kopcovitý terén Vysočiny s četnými cyklotrasami je vhodný pro cyklisty, houbaře, běžkaře, turisty a rodiny s dětmi, kteří mají chuť podnikat výlety do okolí. 

Akceptujeme platby kartou.      

 Vzhledem k celkové situaci jsme nuceni přisoupit k úpravě ceníků. Nové ceny jsou v jednotlivých záložkách.

  

Od 1.11.2023 máme zavřeny kemp, muzeum i občerstvení. Děkujeme Vám všem za velmi krásnou sezónu a podporu, ať už přímou či vzdálenou. ????????
Přejeme vlidne a pohodove dny a budeme se těšit na jaře. ????????
Pronájem pokojů je celoroční a aktuální informace máme na stránkách. ????????

 

    Těšíme se na viděnou 

     

                                         Chadimovi

Přílohy